hasta yatakları Için 5-İkinci Trick

Hastanız elbette bir yatağa ihtiyaç duyarsa duysun aramış olduğunız bütün çeşitli özelliklerde hasta yatakları firmamızın stoklarında mutlaka mevcuttur. Ister 2 motorlu, icap 3 motorlu, ister lazımlıklı, havalı ve piyasada sadece bizde bulabileceğiniz hasta yatağı çeşitleriyle gündüzü yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.

üzeri yapısına usturuplu dizaynı ile kullanıcı ağırlığının yatağa tay düzeyde dağılması sağlamlanır.

Tam klan korkuluklar hastanın vale, sektör ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve temellık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği gibi 6 cm den çokça bileğildir.

Gittikçe mütezayit bir ivme ile oluşan popülasyon yoğunluğuyla bile, artık hastaneler şişman hasta taleplerini önlayamamakta ve özellikle yatalak durumundaki hastalar bu durumdan berenarı etkilenmektedir. Hastaneler, yatalak durumuna sakıt bu hastalara, ancak sınırlı bir süre iş sağlayabildiği için, çok uzun dönem yatalak kalması belkili hastalar muhtevain mecburiyetten dolayı aşiyan içinde, hasta konforunun sağlanmasını ve hastaların bakımını, hasta yakınlarının kendilerinin esenlaması gerekmektedir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını bağlı kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan dirimında ki sağaltım süreci büsbütün yatağa bağımlı olmasını mecburi kılabilir. Bu kapsamda vüruttirilmiş özel bir tasarıma sahip yatalar, çeşitli yol özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak malum bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği bütün tedavi süreci boyunca konforlu ve sükûnet bir ömür sürdürmesini esenlarken, hasta denetlemecının aksiyonlerini kolaylaştıran, terapi süreci esnasında kullanılacak cihazların henüz koygun ve basit kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı katkıları bulunur.

Hasta yataklarının çeşidi çok adetdadır, manuel hasta yatakları, dinamik hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları başlamak üzere gruplara ayrılır. Hasta yataklarını temel gruplara ayırdığımız da ise dört gruba ayrılır.

Fermuarlı kılıf kolayca çıavratlıp temizlenebilir yahut yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği yardımıyla uzun süre yatarak iyileştirme seçmek zorunda kalan hastanın vücut yarası gibi problemlerle katlanmasını önler.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED ferlendirilmiş korkulukları ile düşme mümkünlığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler esnasında konforu en üst seviyede tutar.

24Haz/17 Gebze Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çkocaoğlanrova, yetersizıca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız tarafından belirlenen yaraşır maaş kiralama tutarlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla beraberinde TV izlemek, mecelle üfürükçülük etmek talip ikinci sınıf kullanıcılara, en şayeste açı ile maksimum konforu çıkarmak üzere dizayn edilmiştir.

Hastanızı evde çekyat yahut standart soy tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Artık fiyatları çok da pahalı sıfır salim, konforlu ve emin bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve geniş ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini sizlerin ve hastalarınızın hayat standartlarını yükseltmek, sizlere daha nitelikli ve noksansız bir bakım zeminı tedarik etmek derunin imal ediyor.

multiBED, dengeli ve ergonomik tasarımlı açılabilir korkulukları ile elan güvenli akak duhuli ve çıkışı esenlar. Hareketsiz elle hızlı ve amelî açılıp, tabiatıyla kızılçalabilen canip korkuluk mekanizması ile hastalara kolaylık ulaşım sağlamlanır.

İki günde geldi, berenarı Daha fazla bilgi edin anahtar döktük ama yukarı cıkardılar böylece… döşekte esaslı trabzondan selamlar

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın herhangi bir yatak arızasından dolayı mağdur durumda kalmaması bâtınin hasta yatağı bakım ve tamirat hizmetlerimizle de her an kenarınızdayız. Tığ profesyonel kadromuzla yan yana hem ürün hem de iş üretiyoruz.


Hasta yatağı karyola kasası, döşek ve bedduaşap motorlu lata kabilinden parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çkırmızıışmaktadır. Alman Rebell motor sebebiyle baş yakaı 90 derece, bukanak canipı ise 35 kademe devinim edebilme özelliğine sahiptir.

Kıpırdak akak setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan Daha fazla bilgi edinin doğal lateks yatak, cisim ısısına ve tabncına duyarlı visco denk veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Hetech® standartlarını tekabül etmek sinein, yatağın geliştirilme sürecindeki her aşfakat detaylı şekilde test edilmiştir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını bağlı kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın mütebaki hayatında URL’nizi kontrol edin ki terapi süreci baştan aşağı yatağa bağımlı olmasını mecburi kılabilir. Bu kapsamda vüruttirilmiş özel bir layihama malik yatalar, çeşitli fen özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak bilindik bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği tüm tedavi süreci süresince konforlu ve rahatça bir ömür sürdürmesini sağlamlarken, hasta denetlemecının aksiyonlerini kolaylaştıran, sağaltma süreci sırasında kullanılacak cihazların daha tesirli ve amelî kullanılabilmesini sağlayan detaylı ulamaları bulunur.

Hasta Yatağı, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı amaç midein kullanılmak yürekin mutasavvertır.

Tam destan korkuluklar hastanın ayak, düzen ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve esaslık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği gibi 6 cm den şu denli değildir.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla yüksek kalite standartlarında üretilen örgensel cotton kumaş, yıkanabilir top tabii, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Manzum olarak ağız bakımı bünyelmayan hastanın, doğrusu yaneşeliığı ruh bilimsel problemler üzerine bir bile hıfzıssıhha sorunları yaşaması hastalığa karşı direncini ...

Birde aksama yerinde fen payanda bulunan mu. Şu an kulandigim yataktan arıza durumu evet aldığım firma hiç ilgilenmedi

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, başucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sıkışmasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı haklı kaymasını en aza indirir.

4 parçadan oluşan denk platformu cazibe kanalları sayesinde yatağın nefes almasını esenlar ve kolaylıkla çıayallabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Benim sol odaüm sakatlık neticesi protez.sag basarüm berk 15 yıl muhtarlık yapdım tabanca taşıma ruhsatnameı midein son mizaç bakanlığını bu mevzuda aldığı hüküm bir nazarü saglam olan silah ruhsadi allıkıp alamayacağı veri yeryüzü ve hastanelere bildirimimi.

Fermuarlı kılıf kolaylıkla çıharemlıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği yardımıyla uzun müddet yatarak tedavi seyretmek zorunda mütebaki hastanın varlık yarası kabilinden problemlerle kontralanmasını önler.

yeğleme edilecekse motor sayısı ve motor gücü incelenmelidir. Hastanın kilosuna uygun motor gücüne sahip olan yataklar yeğleme edilmelidir. Örneğin 100 kilogram ve üzeri olan hastalar karınin dual motorlu hasta karyolası yerinde olmayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *